خوش آمدید. این وبسایت بدون تغییر اینجا خواهد ماند. ولی اگر مایلیلد مجله‌ها را به طور بانمک‌تری ببینید و به هر چه که اضافه می‌شود هم دسترسی داشته باشید، شاید بهتر باشد به خانه‌ی جدید آنها در آدرس زیر رجوع کنید. 

به کتابخانه ی مجازی مجله های ریاضی از دست رفته ی بر دل نشسته خوش آمدید. اگر هر یک از  «روی جلدها» که در این تارنما مشاهده می کنید در شما  حسرتی همراه با شادی برمی انگیزد، شما در جای درستی هستید. جایی که نسل های مختلف مجله های خوب ریاضی نسل خویش را می یابند و آن را به رخ نسل قبل و بعد از خود می کشند. اگر هم به ریاضیات علاقه مندید ولی این تصاویر هیچ حسی در شما برنمی انگیزد، همچنان در جای درستی هستید. جایی که نسل های مختلف همه ی تلاش خود را خواهند که شما را عاشق مجله ی ریاضی نسل خود کنند.لطفا با معرفی این پروژه به دوستان خود ، از آن حمایت کنید.

استفاده و به اشتراک گذاری مجله ها رایگان است و رایگان خواهد ماند. لطفا برای احترام به تلاش همه ی آنها که برای جمع آوری مجله ها و نگه داری این تارنما می کوشند، به هنگام اشتراک گذاری مجله ها، به آدرس این تارنما به عنوان منبع اصلی اشاره کنید. امیر اصغری و همراهان.

روی تصویر مجله مورد علاقه خود کلیک کنید.

ریاضیات عالی و مقدماتی

یکان

آشنایی با ریاضیات

آشتی با ریاضیات

الگوریتم

پیک ریاضی

نشر ریاضی

فرهنگ و اندیشه ریاضی

جنگ ریاضی دانشجو

مجله ی ریاضی شریف

ماهنامه ریاضیات

برهان ریاضی دبیرستان

مجله های دانشجویی

مجله هایی که توسط دانشجویان منتشر شده اند. متاسفانه عمر اکثر آنها کوتاه بوده است و دسترسی به اکثر آنها سخت چرا که با رفتن دانشجویان ناشر، مجله هم رفته است.

گویا و گنگ؛ دانشگاه تهران
رادیکال ۲؛ دانشگاه الزهرا

خیام/کوشیار؛ دانشگاه گیلان

بی‌نهایت؛ دانشگاه شهید بهشتی

گوشه و کنار

مقاله هایی که توسط ریاضی نویس ها در گوشه و کنار و نه لزوما در نشریه های ریاضی منتشر شده است. مرتب شده بر اساس اسم نویسنده.

پرویز شهریاری

ابوالقاسم قربانی

در حال انتشار

با کلیک روی جلد، به سایت خود مجله راهنمایی خواهید شد.

فرهنگ و اندیشه ی ریاضی

میراث علمی

اندیشه آماری

ریاضی و جامعه

ندا (نشریه دانشجویی آمار)

رشد آموزش ریاضی

برهان متوسطه

رشد برهان ریاضی دوره‌ متوسطه اول

اتحاد

پرگار

فرنود