تصویر پروفایل

FAQ

• گروه عمومی
  • 0

• 9

اعضاء

اسپویلر ترکید!!

سلام دوست ریاضی من انجمن ها FAQ اسپویلر ترکید!!

2 کاربر
1 پاسخ
  • نویسنده
    Amir
    سرپرست کل

خوب خوب همانطور که می بینید دکمه ی اسپویلر دیگه بالای این جعبه نیست. راستش سایت برای اون دکمه داشت خیلی بها می داد. برای مثال، اون خط خوشگل های راست چین و چپ چین و وسط چین رو دیگه نداشتیم یا وقتی می رفتیم پشت صحنه نمی تونستیم قبل از انتشار جستار اون را بازدید کنیم. مهم ترین اینکه اگه از چپ به راست می نوشتیم، مثل بر و بچ کارگاه نظریه ی اعداد، نقطه ها جای درست قرار نمی گرفتن. ولی حالا اینجا را داشته باشین:

.I am writing from left to right with a dot at the end of my sentence

ولی خوب عشاق اسپویلر نباید ناامید بشن. چون فقط دکمه اش را نداریم ولی فانکشنش رو داریم. فقط کافی از کد زیر استفاده کنید،  به جای تایتل، عنوان مورد نظر خودتون رو استفاده کنید و به جای اسپویل کانتت هر چی می خواین.

[spoiler title=’آخ جون اسپویلر’] خواهش می کنم [/spoiler]

حتی می شه اسپویلر رنگی رنگی هم تولید کرد. فقط کافیه بعد از تایتل و قبل از اینکه کروشه بسته بشه بنویسید:

style=’رنگ مورد نظر به انگلیسی’

[spoiler title=’من یک اسپویلر قرمز هستم’ style= ‘red’] عالیه. به قرمز بودنت ادامه بده.  [/spoiler]

خیلی کارهای دیگه هم می شه کرد. مثلا یه اسپویلر داخل یه اسپویلر. که این یکی رو وقتی حرفه ای تر شدم توضیح می دم.

برای جواب دادن به مسئله‌هایی که در جستارها مطرح میشن خوبه که جوابمون رو پنهان کنیم تا کسانی که بعد از ما سوال رو می‌خونن به محض دیدن سوال، جوابش رو هم نبینند و فرصت فکر کردن داشته باشن. برای این کار از spoiler استفاده می‌کنیم.

پ.ن. فقط به خاطر داشته باشید که اگر توی متنی اسپویلر گذاشتید و بعد از فرستادن، خواستید متن رو ویرایش کنید، اسپویلرتون خراب میشه و باید آخر ویرایش، باقی‌مانده‌ی اسپویلر رو پاک کنید و دوباره از اول بذاریدش.

برچسب‌های تاپیک

شما برای پاسخ به این جستار باید وارد تارنما شوید.

تصویر پروفایل
آفلاین
  • 0

• 0

نظرات

روز تولد مریم (۲۲ اردیبهشت)، روز دوستی ریاضی

در تماس باشید

لطفا ما را از فعالیت های خود برای روز دوستی ریاضی آگاه کنید.

Sending

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?

Create Account