تصویر پروفایل

FAQ

• گروه عمومی
  • 0

• 9

اعضاء

پیشنهادات برای دوست ریاضی من

سلام دوست ریاضی من انجمن ها FAQ پیشنهادات برای دوست ریاضی من

last updated by  Amir 1 سال پیش
2 کاربر
10 پاسخ
  • نویسنده
    Amir
    سرپرست کل

معمولا عنوان هست پیشنهادات و انتقادات. ولی از اونجایی که دوستان ریاضی به طور کلی کم انتقاد هستند ? این بخش فقط به پیشهادات اختصاص دارد. لطفا اگر پیشنهادی برای بهبود سایت دارید در جواب به این جستار بنویسید. قول نمی دهم آنها را بتوانم انجام بدهم، یا اینکه حتی بخوانم، ولی نوشتن آنها ذهنتان را آزاد می کند ?

وقتی پوینتر موس رو میبریم روی دکمه‌ی «خواندم» یک تولتیپ بالای دکمه باز می‌شه که نشون میده چه کسانی پیش از این، این پست رو خوندن. حالا اگر پست، کوتاه باشه مثلاً یکی دو خط و بیش از دو سه نفر دکمه‌ی «خواندم» رو زده باشند، اون تولتیپ بزرگ میشه ولی فرو میره توی کادر بالای پست و معلوم نمیشه چه کسانی پست رو خوندن! مثل این:

[iframe src=”http://maths4maryams.org/farsi/groups-2/کارگاه-نظریه-اعداد/forum/topic/problem-1/”]

پیشنهادم اینه که این مشکل برطرف بشه! ?

با تشکر

Amir
    سرپرست کل

ممنون از پیشنهاد. این مشکل روی صفحه موبایل وجود نداره. به محض اینکه وقت کنم با طراح این کلیک لایک تماس می گیرم و ازش در مورد مشکلی که روی صفحه کامپیوتر پیش می آد‌ راهنمایی می گیرم.

وقتی لینک یکی از جستارها رو توی تلگرام میذاریم، تلگرام سعی میکنه یه اطلاعاتی از لینک بگیره و اونجا نمایش بده ولی چیزی گیرش نمیاد و فقط خود لینک رو نمایش میده ولی خب در مورد خیلی سایت‌ها ایرانی و غیرایرانی اینطور نیست و اطلاعاتی برای نمایش به دست میاد. مثل اینا:

یا خیلی سایت‌های دیگه.
    پیشنهادم اینه که این موضوع در مورد دوست ریاضی من هم درست بشه.

من راه این کار رو پیدا کردم. اینجا نوشته. این هم تست برای دوست ریاضی من.
      از مسئولین تقاضای پیگیری داریم.

🙂

Amir
        سرپرست کل

اولا که مسئولین هم اکنون در مرخصی هستند 🙂

دوما، به این چیزی که تو پیدا کردی نمی گن راه حل، می گن شناسایی مشکل.

سوما، مسئولین از مشکل آگاه بودند‌.

چهارما، هیچ غلطی از دستشان برنیامد.

پنجما، بعد از مرخصی سالانه یه تلاش دوباره می زنند.

ششما، ممنون 🙂

سلام!

میشه قیافه‌ی این شمارنده‌ی بازدیدهای سایت عوض بشه؟ اینی که الان هست، زشته!
    متشکرم

سلام
    آیا امکان داره که سایت، یه آرشیو مثل آرشیو وبلاگ‌ها داشته باشه که نوشته‌ها ماه به ماه از هم جدا شده باشند و کسی که اولین باره که میاد توی سایت یا چند وقت سایت رو ندیده بتونه برو اونجا و همه‌ی نوشته‌ها رو از اول ببینه و لازم نباشه این کار رو دونه دونه توی صفحه‌ی انجمن گروه‌ها انجام بده؟

سپاسگزارم

Amir
      سرپرست کل

راستش این کار با اهداف سایت در تضاد است چون قراره که فعالیت ها درون گروه ها اتفاق بیافته. و اصلا قرار نیست، همه در همه چی فعال باشن. البته اونهایی که بخوان این کار رو بکنن بدون شک دیر به دیر به سایت نمی آن 🙂

درخواست دیگه اینکه اگر قرار شماره‌های یکان، جنگ ریاضی یا مثل اینها روی سایت قرار بگیره، دونه دونه توی پست‌های جدا از هم بیاد روی سایت که بعدتر دونه دونه در آرشیو (در صورت وجود) قابل پیگیری و ارجاع باشه.

باز هم سپاسگزارم

Amir
      سرپرست کل

اصلا این درخواست رو نمی فهمم. چون اصلا قرار نیست اون مجله ها اینجا بیان چون الان سایت خوشون رو دارن. اینجا

برچسب‌های تاپیک

شما برای پاسخ به این جستار باید وارد تارنما شوید.

تصویر پروفایل
آفلاین
  • 0

• 0

نظرات

روز تولد مریم (۲۲ اردیبهشت)، روز دوستی ریاضی

در تماس باشید

لطفا ما را از فعالیت های خود برای روز دوستی ریاضی آگاه کنید.

Sending

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?

Create Account