Notifications
Clear all

ویکی نوشت 3. اجی مجی جبر  

RSS

0

اجی مجی جبر  سومین ویکی نوشت است. لطفا از این جستار برای همفکری در مورد آن، پیشنهاد ایده های عملی مبتنی بر آن و تحقیق های وابسته به آن استفاده کنید.

0

مشابه تمرین یافتن عبارتی برای محیط ذوذنقه، کاردرکلاس صفحه 123 ریاضی نهم است. یه تمرین دیگه در ریاضی نهم هست (تمرین 2 صفحه 85) که شاید بشه تو همین دسته قرارش داد. دانش آموزان معمولا در مواجه باید با این تمرین ها، گیج می شن. وقتی میگی باید چکار کنی، میگن: چه مسخره! البته وقتی من می پرسم کجاش مسخره است معمولا میگن: خب چه کاریه! توضیح بیشتری نمیدن

من خودم بعد از سال اول تدریس نهم، در دوسال بعدی اصلا اینها را سرکلاس حل نمی کردم. حل آماده را به بچه ها میدادم تا خدای نکرده تو امتحان نهایی بیاد! البته هیچوقت هم تو امتحان نهایی ندیدم.

0

یه فعالیت هم صفحه 108 کتاب ریاضی نهم هست درباره خرید دو خط اشتراک اینترنت که خیلی شبیه همین اجاره قایق است که به نظر من از قایق بهتره چون یه جورایی مساله بچه هاست! با نویسنده موافقم که این فعالیت ها بچه ها را خوب جذب میکنه و براشون ملموسه.

0

فکر کنم خیلی بهتر باشه اگه به جای آدرس دادن واقعا خود مساله بیاد.

0

چشم حتما موافقم

0

کار در کلاس صفحه 123 - ریاضی نهم

0

فعالیت صفحه 108 - ریاضی نهم

0

سلام
اگه ممکنه لطفاً فایل پی‌دی‌اف این ویکی‌نوشت رو هم مثل ویکی‌نوشت‌های جدید بذارید روی سایت (روی گوگل‌درایو نباشه) که بتونیم دانلود کنیم و راحت‌تر بخونیم. با تشکر.

0

لینک مقاله در همه ی جاهایی که وجود داشت درست شد. در مورد جاهایی که وجود نداشت کاری لازم به انجام نبود. ممنون که گفتی.

توسط معلم های ریاضی برای معلم های ریاضی

در تماس باشید

لطفا ما را از فعالیت ها و ایده های آموزشی خود آگاه کنید

Sending

Log in with your credentials

Forgot your details?